|

Konferencja pn: „Racjonalne gospodarowanie wodą w rolnictwie- jak zapobiegać skutkom suszy w produkcji rolnej”

W dniach 23 - 24 września 2021 r. Zachodniopomorska Izba Rolnicza organizuje konferencję pn: „Racjonalne gospodarowanie wodą w rolnictwie - jak zapobiegać skutkom suszy w produkcji rolnej”

 

Zachodniopomorska Izba Rolnicza informuje, że w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 organizuje w dniach
23 - 24 września 2021 r. konferencję pn.
„Racjonalne gospodarowanie wodą w rolnictwie - jak zapobiegać skutkom suszy w produkcji rolnej”

Celem operacji jest przekazanie informacji i wiedzy na temat racjonalnego gospodarowania wodą oraz możliwości zapobiegania skutkom suszy w produkcji rolnej. Konferencja będzie okazją do zapoznania się z potrzebami środowiska rolniczego, dla niektórych może być jedną z niewielu okazji, by wypowiedzieć się na forum, powiedzieć o problemach, z którymi, na co dzień się borykają i dowiedzieć się  na temat możliwości gospodarowania wodą w rolnictwie, które mogą wpłynąć na zmniejszenie zużycia zasobów naturalnych.

Realizowana operacja skierowana jest do rolników z województwa zachodniopomorskiego. W konferencji udział wezmą również pracownicy Izby Rolniczej i instytucji około rolniczych. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość przekazania zdobytej wiedzy oraz połączenia wiedzy teoretycznej z praktyką.

PLIKI DO POBRANIA

Plakat
Rozmiar pliku: 312 KB
POBIERZ PDF