Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs wiedzy i umiejętności plastycznych dla uczniów z obszarów wiejskich

26.07.2018

Jednostka Regionalna KSOW pragnie zaprosić do udziału w konkursie pn. "Rośliny wodne w ocenie jakości wód i ochronie ekosystemów wodnych oraz w oczyszczaniu ścieków bytowych i komunalnych" organizowanym przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatów: drawskiego, gryfickiego i myśliborskiego. Planowany termin przeprowadzenia konkursu to wrzesień bieżącego roku.

Celem operacji jest poszerzenie wiedzy o znaczeniu roślin wodnych w ocenie jakości i ochronie ekosystemów wodnych na obszarach wiejskich oraz ich wykorzystania przy oczyszczaniu ścieków komunalnych i bytowych.

Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. Etap pierwszy odbędzie się na szczeblu regionalnym w Trzebiatowie, Myśliborzu i Złocieńcu. Następnie laureaci szczebla regionalnego wezmą udział w części finałowej konkursu planowanej na koniec września na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie.

 

Regulamin konkursu tutaj. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie

 

 


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009