Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Razem" organizuje Szkolenie w zakresie prawa wekslowego, ochrony danych osobowych i „kamieni milowych”

16.04.2018

Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM informuje, że 19 i 20 kwietnia 2018 r. w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym „MARINA” w Bornem Sulinowie odbędzie się „Szkolenie przedstawicieli oraz pracowników biur Lokalnych Grup Działania z obszaru województwa zachodniopomorskiego w zakresie prawa wekslowego, ochrony danych osobowych i „kamieni milowych”- 19-20.04.2018 r.”

Jest to operacja przyjęta do realizacji w ramach Planu Operacyjnego na lata 2018-2019 KSOW 2014-2020. Będą w niej uczestniczyli przedstawiciele i pracownicy wszystkich Lokalnych Grup Działania z obszaru województwa zachodniopomorskiego oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Podczas planowanego szkolenia jego uczestnicy poszerzą swoją wiedzę w zakresie prawa wekslowego z uwzględnieniem jego zastosowania i wdrażania przy i podczas realizacji przez LGD tzw. „projektów grantowych” w ramach RLKS w zakresie PROW na lata 2014-2020.

Drugim tematem będzie ochrona danych osobowych w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego w zakresie RODO oraz praktyczne szkolenie od podstaw i warsztaty dla administratorów danych osobowych z uwzględnieniem polityki bezpieczeństwa.

Poruszona zostanie także tematyka związana ze stanem osiągnięcia tzw. „kamieni milowych” wskutek wdrażania i realizacji Lokalnych Strategii Rozwoju w ramach PROW na lata 2014-2020 – wyjaśnienie momentu zliczania wskaźnika osiągnięcia, momentu osiągnięcia poziomu, zakres jego policzalności oraz ewentualne skutki braku wywiązania się z zaplanowanych poziomów tych wskaźników.

Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM

 


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009