Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

Aktualizacja - Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017

14.04.2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 18 do 21 maja 2017 r.

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim Państwa, realizujących projekty. Bez Państwa taka akcja nie byłaby możliwa. Trzecia edycja Dni Otwartych, która odbyła się w ubiegłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 220 000 uczestników.

Aby wziąć udział w IV edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 18 do 21 maja 2017 r.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia nas wszystkich. Ważne jest zatem, aby Państwo - jako beneficjenci Funduszy Europejskich – pokazali te osiągnięcia. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Dzień Otwarty w Państwa projektach nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków również przyciąga wielu uczestników.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje.

Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Tych z Państwa, którzy zechcą zaprezentować kilka swoich projektów, prosimy o rozważenie ich połączenia i organizacji jednego wspólnego wydarzenia w ramach akcji Dni Otwartych prezentującego wszystkie dofinansowane projekty.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu, termin zgłaszania operacji został zmieniony i upływa 24 kwietnia br.

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, prosimy o kontakt. Niezbędnych informacji udzielą Państwu pracownicy Sekretariatu Regionalnego ds. Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich: Piotr Jarocki, tel. 91 31 29 328, e-mail: pjarocki@wzp.pl lub Dariusz Chmielewski, tel. 91 31 29 335, e-mail:dchmielewski@wzp.pl

Załączniki:

regulamin DOFE 2017

ulotka promocyjna

wzory materiałów promocyjnych


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009