Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Szkolenie dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

16.01.2019

Szanowni Państwo, Partnerzy KSOW,

W związku z ogłoszonym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – instytucję zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 konkursem nr 3/2019 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2019 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019 Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza wszystkich partnerów KSOW z terenu naszego województwa na szkolenie przeznaczone dla przedstawicieli organizacji i instytucji zainteresowanych realizacją własnych projektów w 2019 roku, na które można uzyskać dofinansowanie ze środków KSOW, w ramach Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020.
Szkolenie odbędzie się 25 stycznia br. (piątek), od godz. 10.30 w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Mickiewicza 41 w Szczecinie.
Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie swojego udziału w terminie do dnia 22 stycznia br. (wtorek) na adres mailowy dchmielewski@wzp.pl lub pjarocki@wzp.pl . Uprzejmie prosimy o zgłaszanie max. dwóch przedstawicieli Państwa instytucji, w szczególności osobę odpowiedzialną za przygotowanie wniosku. Prosimy o wypełnienie formularza dla każdego zgłaszanego uczestnika osobno i przesłanie skanu na powyższe adresy mailowe.


Jednocześnie przypominamy o konieczności rejestracji w bazie Partnerów KSOW (dotyczy tych osób i instytucji, które jeszcze tego nie zrobiły).  Realizacja projektów w ramach planów operacyjnych KSOW będzie dostępna tylko dla Partnerów KSOW. Zarejestrować się w Bazie można korzystając z odpowiedniej zakładki na tej stronie.

W załączeniu program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy wraz informacją o przetwarzaniu danych osobowych.


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009