Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Lokalne Jadło i Rzemiosło

16.07.2018

Jednostka Regionalna KSOW pragnie zaprosić do udziału w imprezie plenerowej pn. "Lokalne Jadło i Rzemiosło" Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-22 lipca 2018 r. w Sułominie k. Wolina.

Celem operacji jest aktywizacja mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, w tym kreowania miejsc pracy na terenach wiejskich oraz promocja jakości życia na wsi lub promocja wsi jako miejsca do życia i rozwoju zawodowego.

W programie:

• "Wioska ginących zawodów" - prezentacje starych zawodów oraz elementów z nimi związanych, warsztaty rzemieślnicze z możliwością czynnego uczestnictwa odwiedzających,

• "Wioska kulinarna"- prezentacja i sprzedaż tradycyjnych, lokalnych produktów i wyrobów kulinarnych,

• przegląd kapel oraz warsztaty taneczne,

• porady i konsultacje udzielane w ramach punktu informacyjnego prowadzonego przez przedstawicieli Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo w Rozwoju".

 

 


Portale regionalne
mapa

 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009